ME žen do 17let v Domažlicích, utkání Norsko-Nizozemí 1:3

Název

Popis

1426 diváků vidělo na městském stadionu strhující bitvu, ve které měly v prvním
poločase častěji míč na kopačkách Norky, ale goly stříleli Nizozemky.Skoré otevřela Lynn Wilmsová ve 12.
minutě. Za osm minut zvýšila Kirsten Casparijová na 0:2.Norky ve 22. minutě odpověděli trestným kopem a záslohou Olaug Tendtenové snížili na 1:2.
Hřebíček do Norské rakve zatloukla holanďanka Wiliene Ter Beek na konečných 3:1 to nová světelná tabule na Střelnici ukazovala 38. minutu.Utkání se hrálo v nádherné atmosféře, velkou zásluhou dětí se základních škol z Domažlicka, které oba týmy hnaly za vítězstvím.V pátek se od 11:00 h představí v Domažlicích reprezentace ČR , která vyzve Španělky.Češky v prvním utkání v Plzni s Francii prohrály 1:2, když se trefila v 58. minutě Gabriela Šlajsová.