TJ Jiskra Domažlice U 19 a U17 - SK Slávia Vejprnice U 19 a U17 6:1 a 9:1

Goly Jiskry U19: Korelus 2x, Schneider, Tumpach, Jahn.
Goly: Jiskry U17: Tumpach 2 , Soupír Matěj 3, Lucák Jakub,Szabo 2, Šindelář .
Turnaj krajský turnaj dorostů
Sestava Jiskra U19Pomothy - Jansa, Korelus, Sedláček, Topinka - Chodora, Soupír, Váchal, Jahn, Sloup, Baumann.Střídali: Tran, Tumpach ,Schneider.Trenéři: Tomáš Korelus , Martin Steinbrücker a Antonín Vlček.
Sestava U17:Rada- Szabo, Vitoň, Štefl, Macán-Rejthar Šindelář, Lucák, Soupír - Tran Tumpach Střídali: Knopf, Forster .Trenéři :Miroslav  Rejthar a Vladimír Jansa st.
Po zápase řekli :
,,Dnešní utkání bylo dobré. Spíše než o výsledek šlo o to, aby jsi kluci zahráli po necelých třech měsících. Bylo vidět, že dlouho nehráli kluci zápas zvládli v pohodě. Vejprnice asi prochází generační obmněnou kádru, který někdy postihne každé mužstvo. Uvidíme jak si budeme vést proti dalším mužstvům na turnaji"uvedl trenér U17 Jiskry Miroslav Rejthar.

,,Čekal nás dnes první zápas po nucené více než dvou měsíční pauze, kluci byli natěšeni že konečně si vyzkouší něco jiného než trénink a hlavně na hlavním hřišti. První zápas v rámci Covid cupu na nás čekali Vejprnice, soupeř z divize. Chtěli jsme se prezentovat kombinační hrou, jenže nám to od začátku moc nešlo, chvilku klukům trvalo si zvyknout na zápasové tempo a tak první poločas nepatřil mezi naše nejlepší, i tak ale skončil 2:1 pro nás po gólech Koreluse a Schneidera. Po první půli jsme klukům v šatně řekli, co se nám nelíbilo a do druhé půli jsme vstoupili velmi dobře, herně jsme se uklidnili, soupeře absolutně přehráli a zaslouženě vstřelili další 3 branky. Škoda že jich nebylo víc, ale věřím že se to do příštích zápasů zlepší a navážem na povedený druhý poločas"viděl zápas trenér Jiskry U 19 Tomáš Korelus.

,, Na hřiště jsme šli s tím ze máme nějaký plán kterého by jsme se měli držet a zhruba jsme věděli co se po nás chce a jakým stylem by jsme měli hrát. Ze začátku to bylo takový vlažnější protože jsme byli v ostrém zápase po dlouhé době takže jsme se museli rozkoukat. Prvních 35 minut jsme byli lepší ale nemohli jsme dát gól a když už to konečně přišlo tak soupeř hned v další minutě vyrovnal. Nenechali jsme se tím srazit a ještě do poločasu jsme se dostali zpátky do vedení. O poločase nám trenéři řekli jak naši hru zlepšit a co se jim nelíbí. Jejich pokynům jsme věřili a druhy poločas byl čistě v naší režii kdy soupeř jediné na co se zmohl je odkopávat míč od svojí brány takže pro nás nebylo tak těžké přidat další 4-5 gólů. Myslím si ze je stále hodně na čem pracovat a taky ze dnešní utkání mohlo pro Vejprnice skončit mnohem větším Debaklem kdyby jsme byli preciznější v zakončení mohlo jich tam padnout klidně 10. Věřím tomu ze naše výkony jen porostou a příští víkend je na co se těšit"komentoval zápas David Sedláček obránce Jiskry U 19.
,,Zápas se nám velice povedl. Soupeře jsme jednoznačně přehrávali, dokázali jsme 9krát dostat míč do branky. Dokonce jsem dokázal skórovat, poté co jsem dostal míč do lajny, navedl jsem si ho z levé strany a potom zamířil na zadní tyč"řekl po utkání Jakub Lucák.
,,Tak zápas s Vejprnicemi byl velmi pro nás důležitý , hecli jsme se do zápasu. Bylo to velmi těžký s nimi vyhrát mají 2 nejlepší obranu v divizi takže bylo těžké se tam probojovat , ale my jsme to zvládli a asi nejdůležitější byla koncentrace a příprava do zápasu kterou nám zařídil náš trenér Korelus. Díky kterému jsme taky tam kde jsme. Smolná sobota pro tým Slavie Vejprnice prohrát 3 ve stejný den se stejným týmem.
Tak co bych měl napsat na můj gól všichni jsme dali skvělé a důležité góly do tabulky ať já, Jahn nebo Schneider. Ale můj gól padl po skvělé přihrávce Koreluse a propadnutí soupeřovy obrany , já utekl a nekompromisně zakončil" svěřil se útočník Jiskry Domažlice U19 a U17 Lukáš Tumpach.
Za dorost U19 se mě hrálo lépe.Jsem rád, že jsme si po dlouhé době zase zahrál.Za dorost U17 se mě hrálo hůř chyběla tam souhra , ale na tom ještě zapracujeme.Oba zápasy jsme vyhráli poměrně vysoko takže dobrý.Vejprnice nebyl moc náročný soupeř a my jsme zápasy zvládli na pohodu."řekl po zápase Filp Tran záložník Jiskry Domažlice U17 a U19.